28 February 2011
DSC04445

“Es Skrienu” – 2010.gada pirktākā dziesma Latvijā!

|
0 Comment
|

27.februārī kultūras bārā “Sapņi un kokteiļi” notika Latvijas lielākā mūzikas lejupielādes portāla Doremi.lv 2010. gada Top 10 apbalvošanas ceremonija un koncerts. Draudzīgā atmosfērā aizritējušajā ceremonijā Guntara Rača un Ketijas Dombrovskas vadībā tika suminātas visvairāk lejuplādētās dziesmas un to izpildītāji. Doremi.lv tops ir balstīts tikai un vienīgi uz dziesmu pārdošanas rezultātiem.

Pati pieprasītākā dziesma 2010. gadā bijusi Laura Reinika “Es skrienu”. Tai seko Kažas dziedātā “Tici vai nē” no TV seriālā “UgunsGrēks”  un publikas jaunā mīluļa Nikolaja Puzikova izpildītā  “Dievs Tevi mīl”. Latvijas jaunie sūtņi Eirovīzijā – “Musiqq” topā pārstāvēti ar veselām trim dziesmām: ceturtajā vietā ir puišu hits “No 10 – 10”, piektajā – “Abrakadabra”, kas pērn saņēma portāla balvu kā hits Nr 1., savukārt devītajā vietā šoreiz atrodas “Musiqq” dziesma “Dzimšanas diena”!

Doremi. Lv 2010. gada Top 10:
1. Lauris Reiniks – Es skrienu (L.Reiniks, M.Freimanis/ L.Reiniks)

2. Kaža  – Tici vai nē (G.Stankevičs/ G.Račs)

3. Nikolajs Puzikovs – Dievs Tevi mīl (A.Palkevičs/ G.Račs)

4. Musiqq – No 10-10 (M.Ogļezņevs)

5. Musiqq – Abrakadabra (M.Ogļezņevs)

6. Lauris Reiniks un Aisha – Pasakā (L.Reiniks/ M.Freimanis)

7. O!Kartes Akadēmija – Krāsaini sapņi (A.Virga/ G.Račs)

8. O!Kartes Akadēmija – Mums pieder tik daudz (J.Zvirgzdiņš/ G.Račs)

9. Musiqq – Dzimšanas diena (M.Ogļezņevs)

10. Prāta Vētra – Gara diena (R.Kaupers)

Apbalvošanas koncertā piedalījās arī “O! Kartes akadēmijas” absolventi, bet viesu statusā uzstājās grupa “bet bet” un maestro Raimonds Pauls, kurš kopā ar zviedru dziedātāju Sonju Bišopu izpildīja dziesmu “Ticking for My Clock” (latviski zināma kā “Es mīlu Tevi tā”.)

Doremi.lv saviem lietotājiem piedāvā lielāko MP3 katalogu Latvijā – piedāvājums tiek pastāvīgi papildināts un šobrīd tajā ir pieejamas vairāk nekā 13000 dziesmas, atgādināja K.Vāvere.

|