12 February 2014

Lauris Reiniks jaunajā dziesmā aicina noticēt saviem spēkiem!

|
0 Comment
|

Vienmēr skrējienā esošais mūziķis Lauris Reiniks un ierakstu kompānija “Mikorofona Ieraksti” klausītāju vērtējumam un Latvijas radiostacijām šonedēļ ir nodevis savu jaunāko skaņdarbu ar nosaukumu “Zīmes pašiem jāatmin”. Dziesma, kurā mūziķis, aicina katru no mums vairāk ticēt saviem spēkiem un ieklausīties savā sirdī.

“Zīmes pašiem jāatmin” tapusi sadarbībā ar producentu Gintu Stankēviču, ar kuru Lauris Reiniks jau sadarbojies vairākkārt, radot vairākas populāras Laura Reinika kompozīcijas visās Baltijas valstīs. (Sirds Sadeg Neparasti, Pasakā, Es esmu tev dzīslās)

Dziesmai drīzumā ir plānots filmēt arī video klipu, pie kura scenārija vēl tiek strādāts. Kā sola klipa veidotāji, video stāsts emocionāli paspilgtinās dziesmas iedvesmojošo ideju un ļaus katram noticēt, ka viss ir iespējams.

“Es pats daudzkārt esmu pārliecinājies , ka viss ir iespējams, ja vien es strādāju un mērķtiecīgi eju uz savu mērķi. Un man tas ir izdevies pat tad, kad es gandrīz vienīgais tai idejai esmu ticējis. Tomēr ik pa brīdim arī man ir nepieciešams kāds papildus stimuls un lielāka pārliecība, lai saprastu, vai eju pareizajā virzienā. Ceru, ka šī dziesma kalpos kā iedvesma daudziem un arī man personīgi.”, skaidro Lauris, piebilsdams, ka iespējas un zīmes ir mums visapkārt tikai ikdienas skrējienā tās ir jāspēj pamanīt.

Mūsu kaimiņvalstu klausītāji Igaunijā un Lietuvā kā jaunāko veikumu no Laura šoziem saņēma dziesmas “Tik Balti” versijas viņu valodās, savukārt Latvijas skatītāji pavisam drīz ieraudzīs Lauri jauna un vēl nebijuša TV šova “Izklausies redzēts” vadītāja lomā kanālā TV3.

Dziesmas lejuplādei ir pieejama iTunes un Doremi.lv

|